لامپ کم مصرف 85 وات موجب از بین رفتن کبودی زیر چشمان شما می شود

ذرات پارافین که هنگام گرم شدن شناور می شوند، شبیه فرآیند تشکیل گدازه در طبیعت هستند که به لطف آن نام لامپ را به خود اختصاص داده است. لامپ کم مصرف 85 وات گدازه بسیار محبوب هستند – آنها را می توان در آپارتمان ها، دفاتر، هتل ها، رستوران ها، مراکز خرید یافت.

آنها به طور ارگانیک در فضای داخلی مدرن قرار می گیرند و با منحصر به فرد بودن خود مجذوب خود می شوند. طراحی جسورانه لامپ ها با مدرنیته، آینده نگری، عصر تکنولوژی خارق العاده همراه است. به نظر می رسد که لامپ های گدازه به هیچ وجه یک تازگی طراح نیستند، زیرا بیش از نیم قرن در تقاضا باقی مانده اند.

این قطعه شیک از مبلمان در دهه 60 قرن گذشته اختراع شد و به شایستگی جای خود را در بین دوستداران لامپ های غیر معمول و راحتی ایجاد کرد – اثر جادویی قلب افراد در هر سنی را به دست آورد.

تاریخ تولد لامپ گدازه را سال 1963 در نظر گرفته اند. این لامپ به طور تصادفی ایجاد شد، در حالی که مهندس بریتانیایی ادوارد کریون واکر در حال کار بر روی یک دستگاه پیچیده بود واکر در ابتدا می خواست یک تایمر برای جوشاندن تخم مرغ اختراع کند. او در سال 1963 در آزمایشگاه موقت خود آزمایش کرد.

مهندس با داشتن مواد مخلوط با چگالی های مختلف، به طور غیرمنتظره ای ترکیب فوق العاده زیبایی از موم و مایع روغنی را کشف کرد. اولین ظرفی که در آن اختلاط انجام شد یک بطری خالی معمولی آب مرکبات بود.

در سال 1968، درخواست تایید شد. پایه بدنه براق اولین لامپ ها دارای سوراخ هایی با اندازه متوسط ​​بود که شبیه چشمک زدن ستاره ها در آسمان شب بود. در این راستا لامپ «آسترو» نامیده شد. این در دو نوع Mini و Coach تولید شد.

به زودی واکر در نمایشگاه بروکسل شرکت کرد و در آنجا محصول خود را ارائه کرد. در آنجا، یک لامپ نجومی شگفت انگیز مورد توجه تاجر آدولف ورتایمر و شریک او Huy Spector قرار گرفت.

پس از به دست آوردن حقوق استفاده از لامپ ها، کارآفرینان Lava Simplex International را در ایالات متحده تاسیس کردند و شروع به فروش لامپ های غیر معمول کردند و نام آنها را Lava Lite تغییر دادند. این نام عاشق خریداران شد و به شدت پیشوند “لاوا” را به لامپ های این نوع اضافه کرد. بنابراین لامپ های “نجومی” به لامپ های “گدازه” تبدیل شدند.