کاشی علیپور که قابلیت حرکت کردن دارد

دلیلی وجود دارد که کاشی علیپور در دنیای ساخت و ساز به محبوبیت زیادی دست یافته اند. امروزه به سختی می توان ساخت خانه ای بدون کاشی را تصور کرد. از آشپزخانه گرفته تا حمام و از کفپوش گرفته تا دیوارهای ما هیچ بخشی از روند ساخت و ساز را بدون پوشش نگذاشته اند.

کاشی ها به دلیل مقرون به صرفه بودن، تنوع و سهولتی که ارائه می دهند، جایگاه برجسته ای را در دنیای ساخت و ساز برای مدت طولانی حفظ خواهند کرد. کاشی ها به همان اندازه مقرون به صرفه هستند. قیمت شروع کاشی از 25 روپیه به ازای هر فوت مربع در بازارهای هند شروع می شود و بسته به کیفیت، تنوع و نوع آن می تواند تا چند صد دلار افزایش یابد.

کاشی ها همچنین به عنوان جایگزین مقرون به صرفه تر مواد گران قیمت عمل می کنند. اگر عاشق سنگ مرمر هستید، اما نمی خواهید از آن به عنوان گزینه کفپوش خود برای معایب آن استفاده کنید، کاشی ها به کمک شما می آیند. به سادگی آنهایی را انتخاب کنید که شبیه کفپوش های مرمر هستند. همین امر در مورد کاشی های مشابه کف چوبی نیز صادق است.

به ندرت چیز دیگری وجود دارد که از نظر تنوع اینقدر به سازنده ارائه دهد. آنها را در انواع رنگ ها، طرح ها، بافت ها و انواع پیدا خواهید کرد. بسته به نیازهای خاص خود، می توانید مناسب ترین ها را انتخاب کنید.

به عنوان مثال، کاشی هایی که برای حمام در نظر گرفته شده اند، با کاشی هایی که برای کف سازی در نظر گرفته شده اند، کاملاً متفاوت هستند. وارد بازار می شوید و تنوع بسیار زیادی پیدا می کنید.

کاربرد: فرآیند نصب سایر مصالح ساختمانی بسیار طولانی و دشوار است – این در مورد کاشی ها صادق نیست. نصب کفپوش مرمری در خانه ای به مساحت 500 متر مربع تقریباً دو هفته طول می کشد. اگر برای کفپوش کاشی می رفتید، کار در عرض 4-5 روز یا حتی کمتر انجام می شد. همچنین، هدر رفت در مقایسه با سایر مواد بسیار کمتر خواهد بود.