10 عطر ارزان قیمت ولی خوشبو را بشناسید

امروزه قیمت عطرها و عرق نعنا خانگی به شدت بالا رفته و مردم به دنبال عطرهای قیمت پایینن می گردند که ماندگاری خوبی داشته باشد بدین رو ما چند عطر را به شما معرفی می کنیم.

کارتن پلاست

شاید دیده باشید که برخی از محصولات کارتن پلاست در طرح چوب ساخته می شوند که طرفداران زیادی دارد و از آن در نما سازی شیروانی و دکوراسیون سقف خانه های ویلایی و کانکسها و الاچیق مورد استفاده قرار می گیرد.

کارتن پلاستهای طرح چوب معمولا از چوبهای با ارزش و زیبا مثل چوب راش، چوب گردو، چوب بلوط، چوب فندق و غیره تولید می شوند که نمای محیط منزل و اماکن عمومی یا محل کار شما را بسیار زیبا خواهد کرد. این محصولات با طرح چوب اکثرا در ضخامتهای 30، 40، 50، 60 تولید می شوند.

قرنیز دیوار

از رایج ترین قرنیزهایی که غالبا در تمامی خانه ها از آن استفاده می شود قرنیز دیوار سرامیکی می باشد که دلیل آن نیز ظاهری زیبا و شبیه به سنگ و قیمتی بسیار مناسب تر نسبت به آن می باشد.

این نوع قرنیزها دارای قابلیت ضد رطوبت، آنتی باکتریال، ضد قارچ، نصب آسان و انعطاف پذیری بالا، عبور کابل و سیم و غیره بوده و این ویژگیها نیز یکی از دلایل فرش بالای این نوع مصالح می باشد.

کشک مایع

کشک ماده بسیار مقوی و مهم می باشد در جاهایی که کشک تقلبی تهیه و تولید می کنند از ماست ترشیده استفاده میگردد که ارزش غذای پایینی داشته و اصلا توصیه نمی شود.

عرق دارچین به دلیل خواص زیادی که دارد جزو برترین محصولات نیز در بازار داخلی به شمار می آید.

در کارخانه های معتبر از ماست تازه کشک مایع و جامد تهیه می شود. در روش صنعتی زمانی که دوغ را می جوشانند به حالت تغلیظ در آمده و باعث می شود که اسیدیته آن بالا رفته و طعم خاصی به آن داده شود و با عمل غلیظ شدن دوغ تبدیل به کشک می گردد.

دانه کلزا

شیوه های خرید در دنیای امروز بسیار متفاوت از گذشته شده است و شاهد آن هستیم که فروش دانه کلزا به صورت حضوری و اینترنتی با قیمت پایین در حال انجام بوده و خریداران حق انتخاب بالایی برای استفاده از شیوه مناسب و راحت محصول در اختیار دارند.